Forum Koła Wędkarskiego PZW w Oleśnicy
Forum Koła Wędkarskiego w Oleśnicy

Propozycje dodania nowych treści na stronie - Co dodać na stronie lub forum

admin - 2009-02-12, 12:15
Temat postu: Co dodać na stronie lub forum
Piszcie tutaj jakie macie propozycje zmian na stronie lub forum
mati773 - 2009-03-10, 21:00

Proponowałbym dodanie jakichś gadżetów w postaci np. licznika odwiedzin itp. dla uatrakcyjnienia strony
admin - 2009-03-11, 00:58

Od 2 tygodni tworze profesjonalny licznik odwiedzin(zapisuje każdą odsłonę strony z datą i adresem IP i inne dane). Aktualnie jest uruchomiony i codziennie sprawdzam co zapisuje i jakie generuje błędy. Jak już będzie dobrze działał to dodam do strony wyświetlanie statystyk z tego licznika - prawdopodobnie w kwietniu bo teraz nie będzie mnie przez 2 tygodnie. Statystyki będą od końca lutego - wstępnie wygenerowane z logów serwera www.

Prosty licznik odwiedzin z pomocą cookie (taki do tej pory u mnie w pracy stosujemy) zawodzi gdy ktoś ma wyłączone cookie a chcemy zliczyć liczbę wizyt (gdy dla danego komputera dziennie licznik ma zwiększyć się tylko o 1) - zawyża tą liczbę.
Licznik odwiedzin z zapisem IP komputerów traktuje wszystkie komputery z podsieci jako jeden - zaniża liczbę wizyt.
W statystykach mojego nowego licznika będzie podane wszystko co jest pewne oraz oszacowane co nie jest pewne.

mati773 - 2009-03-15, 11:19

Acha, ja na swojej stronie prowadzę statystyki w serwisie stat24.pl i też się sprawdzają, ponieważ mam wykres odwiedzin na każdy dzień tygodnia i nie tylko oraz licznik odsłon.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group