Powrót do strony głównej Koła Wędkarskiego PZW w Oleśnicy
Forum Koła Wędkarskiego PZW w Oleśnicy Strona Główna Forum Koła Wędkarskiego PZW w Oleśnicy
Forum Koła Wędkarskiego w Oleśnicy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co dodać na stronie lub forum
Autor Wiadomość
admin 
Administrator

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 6
Wysłany: 2009-02-12, 12:15   Co dodać na stronie lub forum

Piszcie tutaj jakie macie propozycje zmian na stronie lub forum
 
     
mati773

Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-03-10, 21:00   

Proponowałbym dodanie jakichś gadżetów w postaci np. licznika odwiedzin itp. dla uatrakcyjnienia strony
 
     
admin 
Administrator

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 6
Wysłany: 2009-03-11, 00:58   

Od 2 tygodni tworze profesjonalny licznik odwiedzin(zapisuje każdą odsłonę strony z datą i adresem IP i inne dane). Aktualnie jest uruchomiony i codziennie sprawdzam co zapisuje i jakie generuje błędy. Jak już będzie dobrze działał to dodam do strony wyświetlanie statystyk z tego licznika - prawdopodobnie w kwietniu bo teraz nie będzie mnie przez 2 tygodnie. Statystyki będą od końca lutego - wstępnie wygenerowane z logów serwera www.

Prosty licznik odwiedzin z pomocą cookie (taki do tej pory u mnie w pracy stosujemy) zawodzi gdy ktoś ma wyłączone cookie a chcemy zliczyć liczbę wizyt (gdy dla danego komputera dziennie licznik ma zwiększyć się tylko o 1) - zawyża tą liczbę.
Licznik odwiedzin z zapisem IP komputerów traktuje wszystkie komputery z podsieci jako jeden - zaniża liczbę wizyt.
W statystykach mojego nowego licznika będzie podane wszystko co jest pewne oraz oszacowane co nie jest pewne.
 
     
mati773

Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-03-15, 11:19   

Acha, ja na swojej stronie prowadzę statystyki w serwisie stat24.pl i też się sprawdzają, ponieważ mam wykres odwiedzin na każdy dzień tygodnia i nie tylko oraz licznik odsłon.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Powrót do strony głównej Koła Wędkarskiego PZW w Oleśnicy
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12