Polski Związek Wędkarski
Koło Wędkarskie w Oleśnicy

Strona główna arrow Aktualności arrow Walne Zgromadzenie 1 marca 2009r. - sprawozdanie
Dzisiaj jest: piątek, 21 czerwca 2024 15:48:41
Walne Zgromadzenie 1 marca 2009r. - sprawozdanie
04.03.2009.

W dniu 1 marca (niedziela) odbyło się Walne Zgromadzenie (W.Z.) Sprawozdawczo-Wyborcze naszego Koła PZW.

W dyskusji na zebraniu podkreślano konieczność uruchomienia działalności Sądu Koleżeńskiego (S.K.), która wynika z nie zawsze etycznego zachowania wędkarzy, nieprzestrzegania zasad Statutu i Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb.

W.Z. przyjęło dwie uchwały:

  • pierwsza zobowiązuje Zarząd do podpisania umowy na użytkowanie zbiornika przy ul. Nadstawie;
  • druga zobowiązuje wszystkich członków Koła do przepracowania na rzecz Koła godzin w roku lub wpłacenia ekwiwalentu pieniężnego w wysokości 15 zł. Zakres prac i sposób ewidencji ich wykonania opracuje Zarząd Kola.

Walne Zgromadzenie na wniosek Komisji Rewizyjnej (K.R.) udzieliło Zarządowi absolutorium w całości, dzięki czemu wszyscy członkowie Zarządu mieli prawo kandydować do władz Koła na nową kadencję. W rezultacie w składach władz Koła nie zaszły duże zmiany. Uzupełniono składy K.R. i S. K. a Zarząd pozostał w poprzednim składzie. Pozostawienie składu Zarządu bez zmian dowodzi pozytywnej oceny dotychczasowej jego działalności jako całości i poszczególnych członków. Ten wyraz zaufania wędkarzy naszego Koła jest dla nowego -"starego" Zarządu dużym zobowiązaniem.


Zarząd Koła Wędkarskiego PZW w Oleśnicy:
Zbigniew Gładkowski-prezes
Robert Czerwiec- I v-ce prezes ds. organizacyjnych
Radosław Wożniak-II v-ce prezes ds. sportu
Jerzy Linek-skarbnik
Grzegorz Pawelec-gospodarz
Krzysztof Wojtacha-komendant SSR
Tomasz Poniewierski-członek

Komisja Rewizyjna:
Marian Nowosielski-przewodniczący
Jan Zawisza-członek
Piotr Malec-członek

Sąd Koleżeński:
Adam Ambroży-przewodniczący
Andrzej Poniewierski-członek
Stanisław Głowniak-członek

Zobacz PLAN pracy Zarządu w 2009 roku

Zobacz terminarz imprez w 2009 roku

W zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Oleśnica - mgr Leszek Juda i przedstawiciel Okręgu - kol. PT. Jacek Kuza.

*** wkrótce dalsza część sprawozdania ***

 
© 2005 – 2024 Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody